Телефон

(045) 779 22 58

Почта

[email protected]

Земельні торги на Україні

Дуже скоро українська влада введуть в дію земельні торги. Аукціони вже вступлять в силу з 1 липня, коли кожен зможе розпоряджатися своїми ділянками землі на юридичних підставах. Зараз вже багато фізичні особи, які мають у власності земельні ділянки, можуть реалізовувати їх з обмеженнями. Де на одного власника припадають більше 100 гектар землі.

Так як до вступу в силу Закону №522 на Україні діяв мораторій по земельних угідь. Тому ці торги будуть надавати великий вплив на тіньову політику України, яка в даний час складає 60-90 млрд. грн. Також при введенні офіційних аукціонів, власники сільських угідь зможуть здійснювати продаж і оренду ділянок на законних підставах. У вільній формі власники зможуть розпоряджатися своїми землями, які є власністю або паями.

Попередні оголошення та анонси вже є на сайті Держгеокадастру, де можна побачити всю інформаційну характеристику. Також ознайомитися з правилами торгів та учасниками аукціонів.

Вже почались перші торги

Так, на Україні скасували мораторій щодо використання та розпорядження земельними ділянками, а аукціони не змусять себе чекати. Головна перевага торгів – електронна форма проведення. Весь процес буде здійснюватися на майданчику в інтернеті Прозорро.Продажі. Також українська влада допоможуть запобігти корупційні оборудки, рейдерські захоплення сільськогосподарських ділянок і усунення втручання в покупку або оренду земель третіх осіб.

Це незрівнянно відмінна новина ля української влади і законних господарів, власників ділянок земель і паїв. Дуже довгий час всі чекали скасування мораторію на ділянки, нарешті, дочекалися запровадження Закону щодо реалізації земель через офіційну платформу Прозорро.Продажі.

В даний час існують деякі обмеження щодо земельних ділянок:

  1. Продаж земель буде дозволена для фізичних осіб в розмірі не більше 100 гектар землі на одного учасника торгів;
  2. Продаж земельних ділянок для організацій і учасників торгів буде дозволена в межах до 10 000 гектар на одного учасника.
  3. До того ж можна буде реалізовувати паї, які є у власності і брати в оренду на законних підставах чужі паї і власні земельні ділянки інших учасників торгів.

Якщо ви шукаєте більше інформації про ринок землі, то відвідайте сайт https://www.uub.com.ua/rus/presscenter/novosti-birzhi/zemelnye-auktsyony-osobennosty-protsedury-na-prozorroprodazhy/

Related Post

Що таке інтернет-аукціон

Інтернет-аукціон – це торги, які проводяться за допомогою Інтернету. Учасники можуть брати участь в інтернет-аукціоні на відстані. Для участі потрібно лише підключення до мережі Інтернет.

Подробное описание игры

Современная, вызывающая восторг и интерес компьютерная игра Path of Exile в жанре экшен обращает на себя внимание и привлекает многочисленными характеристиками. К ним относится яркая картинка, отличное качество звучание, огромное

Як мені отримати доступну перспективну інформацію про ціни на газ?

Міністерство створило комітети за принципом «Все включено», які направляють всі коригування на ринку котирування.  Одночасно будь-які котирування вартості газу повинні бути передбачені додатковою умовою угоди, якщо мова йде прямо про