Телефон

(045) 779 22 58

Почта

[email protected]

Земельні торги на Україні

Дуже скоро українська влада введуть в дію земельні торги. Аукціони вже вступлять в силу з 1 липня, коли кожен зможе розпоряджатися своїми ділянками землі на юридичних підставах. Зараз вже багато фізичні особи, які мають у власності земельні ділянки, можуть реалізовувати їх з обмеженнями. Де на одного власника припадають більше 100 гектар землі.

Так як до вступу в силу Закону №522 на Україні діяв мораторій по земельних угідь. Тому ці торги будуть надавати великий вплив на тіньову політику України, яка в даний час складає 60-90 млрд. грн. Також при введенні офіційних аукціонів, власники сільських угідь зможуть здійснювати продаж і оренду ділянок на законних підставах. У вільній формі власники зможуть розпоряджатися своїми землями, які є власністю або паями.

Попередні оголошення та анонси вже є на сайті Держгеокадастру, де можна побачити всю інформаційну характеристику. Також ознайомитися з правилами торгів та учасниками аукціонів.

Вже почались перші торги

Так, на Україні скасували мораторій щодо використання та розпорядження земельними ділянками, а аукціони не змусять себе чекати. Головна перевага торгів – електронна форма проведення. Весь процес буде здійснюватися на майданчику в інтернеті Прозорро.Продажі. Також українська влада допоможуть запобігти корупційні оборудки, рейдерські захоплення сільськогосподарських ділянок і усунення втручання в покупку або оренду земель третіх осіб.

Це незрівнянно відмінна новина ля української влади і законних господарів, власників ділянок земель і паїв. Дуже довгий час всі чекали скасування мораторію на ділянки, нарешті, дочекалися запровадження Закону щодо реалізації земель через офіційну платформу Прозорро.Продажі.

В даний час існують деякі обмеження щодо земельних ділянок:

  1. Продаж земель буде дозволена для фізичних осіб в розмірі не більше 100 гектар землі на одного учасника торгів;
  2. Продаж земельних ділянок для організацій і учасників торгів буде дозволена в межах до 10 000 гектар на одного учасника.
  3. До того ж можна буде реалізовувати паї, які є у власності і брати в оренду на законних підставах чужі паї і власні земельні ділянки інших учасників торгів.

Якщо ви шукаєте більше інформації про ринок землі, то відвідайте сайт https://www.uub.com.ua/rus/presscenter/novosti-birzhi/zemelnye-auktsyony-osobennosty-protsedury-na-prozorroprodazhy/

Related Post

Як долучитись до сучасних торгів деревиною

Електронна система торгів деревиною на сучасному ринку може надати вам чимало переваг. Якщо ваше підприємство потребує деревину. то ви можете достичь швидко купувати подібні ресурси на спеціалізованих майданчиках. До тго

Що варто знати про сучасні методи торгівлі природним газом

Сучасні методи торгівлі природним газом значною мірою відрізняються від тих методів, котрі були актуальними в даному сегменті раніше. Якщо ви хочете йти в ногу з часом, то ми вам рекомендуємо

Для чего нужен фирменный стиль?

Корпоративный стиль выполняет важные функции в жизни организации: Внешний имидж. Стиль организации является важной составляющей имиджа вашей компании и создает ее уникальный образ, что способствует повышению узнаваемости и репутации. Ассоциация