Телефон

(045) 779 22 58

Почта

[email protected]

Земельні торги на Україні

Дуже скоро українська влада введуть в дію земельні торги. Аукціони вже вступлять в силу з 1 липня, коли кожен зможе розпоряджатися своїми ділянками землі на юридичних підставах. Зараз вже багато фізичні особи, які мають у власності земельні ділянки, можуть реалізовувати їх з обмеженнями. Де на одного власника припадають більше 100 гектар землі.

Так як до вступу в силу Закону №522 на Україні діяв мораторій по земельних угідь. Тому ці торги будуть надавати великий вплив на тіньову політику України, яка в даний час складає 60-90 млрд. грн. Також при введенні офіційних аукціонів, власники сільських угідь зможуть здійснювати продаж і оренду ділянок на законних підставах. У вільній формі власники зможуть розпоряджатися своїми землями, які є власністю або паями.

Попередні оголошення та анонси вже є на сайті Держгеокадастру, де можна побачити всю інформаційну характеристику. Також ознайомитися з правилами торгів та учасниками аукціонів.

Вже почались перші торги

Так, на Україні скасували мораторій щодо використання та розпорядження земельними ділянками, а аукціони не змусять себе чекати. Головна перевага торгів – електронна форма проведення. Весь процес буде здійснюватися на майданчику в інтернеті Прозорро.Продажі. Також українська влада допоможуть запобігти корупційні оборудки, рейдерські захоплення сільськогосподарських ділянок і усунення втручання в покупку або оренду земель третіх осіб.

Це незрівнянно відмінна новина ля української влади і законних господарів, власників ділянок земель і паїв. Дуже довгий час всі чекали скасування мораторію на ділянки, нарешті, дочекалися запровадження Закону щодо реалізації земель через офіційну платформу Прозорро.Продажі.

В даний час існують деякі обмеження щодо земельних ділянок:

  1. Продаж земель буде дозволена для фізичних осіб в розмірі не більше 100 гектар землі на одного учасника торгів;
  2. Продаж земельних ділянок для організацій і учасників торгів буде дозволена в межах до 10 000 гектар на одного учасника.
  3. До того ж можна буде реалізовувати паї, які є у власності і брати в оренду на законних підставах чужі паї і власні земельні ділянки інших учасників торгів.

Якщо ви шукаєте більше інформації про ринок землі, то відвідайте сайт https://www.uub.com.ua/rus/presscenter/novosti-birzhi/zemelnye-auktsyony-osobennosty-protsedury-na-prozorroprodazhy/

Related Post

Ринок прозорих торгів енергетичними ресурсами

Сучасні механізми торгів енергетичними ресурсами можуть допомогти вам покращити ситуацію та створять всі умови для того, щоб ви могли більш якісно поставитись до певних процесів. У цій ситуації вам варто

Хто не може взяти участі в тендері

Перелік умови до учасників тендерів – це один з важливих пунктів, які потрібно брати до уваги в першу чергу. Не так важливо, який саме електронний майданчик був вами обраний, в

Категорії з торгами на сайті УУБ

Українська універсальна біржа – це один з популярних електронних майданчиків, що має досить серйозний попит серед звичайних користувачів. Для того, щоб отримати доступ до самих оголошень, користувач повинен пройти реєстрацію.