Телефон

(045) 779 22 58

Почта

[email protected]

Як у 2021 році закупити дров’яний товар

Починаючи з 2020 року в Україні з’явилась можливість доступно та швидко закупити дров’яну продукцію. Зробити це можливо у будь якому регіоні країни, при цьому не залишаючи робочого місця. Допоможе в цьому електронна система Прозорро.Продажі, котра розпочала свою діяльність ще у 2016 році.

Саме у лютому минулого року Кабінетом Міністрів України вступив у дію прийнятий у грудні 2019 року відповідний документ-постанова, якою було врегульовано процедуру закупівель за допомогою новітньої системи онлайн-аукціонів. Щоб розібратися більш детально в цьому питанні вам достатньо ознайомитись із даною статтею.

Наслідки старої системи закупівель дров’яної продукції

Дров’яна продукція – це лісоматеріали, котрі в подальшому не можуть піддаватися обробці для виготовлення, наприклад, корисного пиловника, всіляких закотовок, сірників, а також шпону. Цю деревину неможливо використовувати в якості будівельних матеріалів.

Загалом, лісоматеріали прийнято розподіляти на дві категорії:

  1. Продукція не для промислового призначення;
  2. Продукція для промислового призначення.

Якщо брати сферу великої промисловості, то українці найчастіше використовують очищені від гілок великі колоди дерев. Вони, зазвичай, направлені на використання у виготовленні всіляких матеріалів для забезпечення теплової та електричної енергії.

Непромислову деревину використовують для розпалювання камінів, статичних печей та систем газового опалення. Це і є дров’яна продукція, котра має великий попит на ринку необробленої деревини в Україні. Отримують її, зазвичай, в результаті розпилу стовбурів, відходів, цілих дерев та їх залишків.

Процедура закупівель даного матеріалу до 2020 року викликала велику кількість бюрократичних дій, котрі лише викликали зайві перешкоди. В той же час на цьому ринку дуже потужно розвивалась корупція, а тому звичайний підприємець не міг собі дозволити чесно придбати дров’яний товар.

Відтепер, процедура урегульована та товарні біржи, такі я Українська універсальна біржа, забезпечують чесні та відкриті торги дров’яною продукцією через свої офіційні веб-портали. УУБ має свій особистий сайт, ознайомитись із його функціоналом можна за посиланням sale.uub.com.ua.

Через використання старої системи страждали не лише громадяни та підприємці середнього бізнесу, а й державний бюджет. Саме в той період не сплачувався податок за проведення угод між постачальником та закупником. Але на сьогодні, всього за один рік державний бюджет збільшився на 30 мільярдів гривень завдяки системі Прозорро.Продажі та товарній біржі УУБ.

Як здійснюється продаж дров’яної продукції на УУБ

Для того, щоб розпочати брати участь у онлайн-аукціонах, необхідно зареєструватись на електронному майданчику УУБ. Після цього користувач отримує миттєвий доступ до всіх наявних аукціонів необробленої деревини, в тому числі і дров’яних товарів. Дізнатися як обрати потрібний саме вам товар, варто завітати на сторінку https://sale.uub.com.ua/news/drovyana-produkciya-na-elektronnyh-torgah-prozorro-prodazhi.

Там спеціалісти УУБ виклали перелік параметрів, які обов’язково варто враховувати при обранні потрібної дров’яної продукції. Станом на 2021 рік, основними продавцями дров’яної продукції на електронних майданчиках Прозорро.Продажі виступають найкрупніші лісні господарства.

Для того, щоб завжди бути в курсі важливої інформації, радимо підписатись на соціальні мережі УУБ. Таким чином ви ніколи не будете втрачати можливість закупити потрібну дров’яну продукцію за найвигіднішими пропозиціями, а головне на рівних, для всіх учасників, умовах.

Related Post

Тренды в дизайне 2019 — Кастомные иллюстрации

Прогноз основан на глубоком анализе цвета, типографики, форм и размеров, которые наблюдаются в работах различных престижных мировых агенств и победителей различных конкурсов и фестивалей. Согласно последним статистическим данным, сделанные на

Написание курсовых и дипломных работ на заказ

В современном веке, когда благодаря интернету все стало возможным в режиме онлайн, можно даже заказать написание дипломных или курсовых работ. Теперь не нужно выходить из дома, тратить свое бесценное время

Електронний формат проведення торгів арештованим майном

Сучасний формат проведення торгів арештованим майном може допомогти вам отримати потрібні товари на найбільш вигідних умовах. Тому вам варто звернути певну увагу на цю систему торгів та почати аналізувати все