Телефон

(045) 779 22 58

Почта

[email protected]

Виконання яких умов є обов’язковим для проведення електронних торгів

Стати учасником в земельному аукціоні може будь-хто, незалежно від того, чи мова йде про фізичну або ж юридичну особу. В чинному українському законодавстві прописано, що торги, які проводяться через систему ПроЗорро, надають рівні умови для всіх користувачів. Це означає, що навіть відсутність досвіду в торгах не є приводом для заборони брати участь в аукціоні.

Для того, щоб розпочати процедуру проведення торгів з продажу земельної ділянки, обов’язковим є виконання певного переліку вимог. 

Почати варто з основного – це заповнення інформації про сам лот. В оголошенні повинна бути прописана детальна інформація про земельну ділянку, дату початку торгів, умови на яких вони будуть відбуватися, стартова ціна, сплата гарантійного та реєстраційного внеску та безліч інших даних, які є обов’язковими для організатора торгів.

Більше теоретичної інформації можна дізнатися, якщо перейти за посиланням https://www.ueex.com.ua/rus/exchange-quotations/electric-power/indexes, де можна легко знайти інформацію, що є цікавою безпосередньо для вас.

Важливим аспектом є обраний електронний майданчик і потенційний учасник торгів повинен приділяти цьому моменту серйозну увагу. Українська енергетична біржа – це все ще один з найбільш популярних сервісів, що дає реальну можливість взяти участь в форматі аукціону. Це акредитований в ПроЗорро ресурс, що надає безліч напрямків в торгах і набір зручних інструментів для участі в них.

Що потрібно зробити для участі в земельних торгах

Почнем з часових рамок і важливо розуміти, що торги землею повинні бути завершені не раніше 30 днів з моменту публікації оголошення, та не пізніше трьох місяців з того ж моменту. 

Основне завдання потенційного учасника – це виконання наступних умов:

  • Підготовка та подання заявки про участь в аукціоні – особлива увага повинна приділятися часу. Важливо, щоб були чітко дотримані визначені часові рамки і заява подавалася вчасно. Бажано, робити це раніше, щоб у випадку відмови у вас була можливість скорегувати пропозицію та надіслати її повторно;
  • Інформація про себе – учаснику потрібно надати інформацію про підприємства або ж юридичну особу, назву, географічне положення, ідентифікаційні дані й так далі. Більш детально ознайомитись з переліком документів можна в законі про проведення публічних закупівель на території України;
  • Підтвердження про сплату обов’язкових внесків – мова йде про надання відповідної виписки або ж чеку про те, що учасником був сплачений обов’язковий гарантійний та реєстраційний внески.

Після того, як користувач виконав всі умови та зареєструвався для участі в аукціоні, він повинен отримати відповідний вхідний квиток та інформаційну картку на конкретний лот. Самі ж торги можуть розпочатися за умови, якщо було подано більше 2-х заявок.

У випадку, якщо ця умова не була виконана, то торги переносяться і будуть проведені потворно вже зі зниженням початкової вартості та з корегуванням деяких інших умов, якщо в цьому є необхідність.

Що таке ПроЗорро

Одне з частих питань новачків в сфері торгів, аукціонів та тендерів полягає в тому, що це за система та для чого вона взагалі потрібна.

Це питання зазвичай виникає після того, як люди дізнаються, що в ПроЗорро не можна зареєструватися та там не публікуються оголошення про проведення торгів.

Насправді, завдання цієї системи полягає в тому, щоб гарантувати прозорість процедури та максимально знизити корупційну складову. 

Основне завдання ПроЗорро – це контроль всіх процедур, починаючи з тендерів та державних закупівель та закінчуючи аукціонами. Основний акцент все ж робиться на державні процедури, коли використовуються бюджетні кошти.

ПроЗорро – це глобальна база даних, де зберігається вся детальна інформація, пов’язана з торгами. 

Для прикладу, це може бути інформація про:

  • Учасників – сюди входить їх назва, сфера діяльності, історія їх участі в торгах й так далі;
  • Пропозиції – в системі є окремий розділ для збереження всіх надісланих заявок від учасників;
  • Переможців – в будь-який момент можна підняти з архівів дані про учасників, яким вдалось стати переможцями в боротьбі за лот.

Вся інформація, що проходить через цю систему, зберігається у відповідних архівах і може в будь-яку хвилину надатися відповідним органам, якщо в цьому буде необхідність. Це один з пунктів, що дає змогу робити всі торги прозорими.

Варто нагадати, що для участі в будь-яких торгах, користувачам доводиться переходити на сайт ПроЗорро, де можна знайти повний перелік акредитованих електронних майданчиків. Цей метод є найбільш зручним і надійним, що дозволяє швидко знайти сервіс для участі в аукціонах, якому можна точно довіряти.

Вся ця інформація знаходиться у вільному доступі і ознайомитися з нею може будь-який користувач.

Related Post

Як долучитись до сучасних торгів деревиною

Електронна система торгів деревиною на сучасному ринку може надати вам чимало переваг. Якщо ваше підприємство потребує деревину. то ви можете достичь швидко купувати подібні ресурси на спеціалізованих майданчиках. До тго

Переваги сучасного формату реалізації арештованого майна на онлайн-аукціонах

Арештоване майно стало реалізовуватися в форматі електронного аукціону не так давно. Якщо порівнювати з іншими напрямками в торгах, такі аукціони можна назвати порівняно новими. При цьому, вже зараз помітна тенденція

Проведення онлайн торгів на біржах електронного майданчика ДП «ProZorro.Продажі»

Кожна людина, підприємець, чи компанія може вільно та безперешкодно купити та продати власні ресурси, продукти чи послуги через аукціони 44 бірж системи державного підприємства «Прозорро.Продажі». З 2016 року створюються та