Телефон

(045) 779 22 58

Почта

[email protected]

Виконання яких умов є обов’язковим для проведення електронних торгів

Стати учасником в земельному аукціоні може будь-хто, незалежно від того, чи мова йде про фізичну або ж юридичну особу. В чинному українському законодавстві прописано, що торги, які проводяться через систему ПроЗорро, надають рівні умови для всіх користувачів. Це означає, що навіть відсутність досвіду в торгах не є приводом для заборони брати участь в аукціоні.

Для того, щоб розпочати процедуру проведення торгів з продажу земельної ділянки, обов’язковим є виконання певного переліку вимог. 

Почати варто з основного – це заповнення інформації про сам лот. В оголошенні повинна бути прописана детальна інформація про земельну ділянку, дату початку торгів, умови на яких вони будуть відбуватися, стартова ціна, сплата гарантійного та реєстраційного внеску та безліч інших даних, які є обов’язковими для організатора торгів.

Більше теоретичної інформації можна дізнатися, якщо перейти за посиланням https://www.ueex.com.ua/rus/exchange-quotations/electric-power/indexes, де можна легко знайти інформацію, що є цікавою безпосередньо для вас.

Важливим аспектом є обраний електронний майданчик і потенційний учасник торгів повинен приділяти цьому моменту серйозну увагу. Українська енергетична біржа – це все ще один з найбільш популярних сервісів, що дає реальну можливість взяти участь в форматі аукціону. Це акредитований в ПроЗорро ресурс, що надає безліч напрямків в торгах і набір зручних інструментів для участі в них.

Що потрібно зробити для участі в земельних торгах

Почнем з часових рамок і важливо розуміти, що торги землею повинні бути завершені не раніше 30 днів з моменту публікації оголошення, та не пізніше трьох місяців з того ж моменту. 

Основне завдання потенційного учасника – це виконання наступних умов:

  • Підготовка та подання заявки про участь в аукціоні – особлива увага повинна приділятися часу. Важливо, щоб були чітко дотримані визначені часові рамки і заява подавалася вчасно. Бажано, робити це раніше, щоб у випадку відмови у вас була можливість скорегувати пропозицію та надіслати її повторно;
  • Інформація про себе – учаснику потрібно надати інформацію про підприємства або ж юридичну особу, назву, географічне положення, ідентифікаційні дані й так далі. Більш детально ознайомитись з переліком документів можна в законі про проведення публічних закупівель на території України;
  • Підтвердження про сплату обов’язкових внесків – мова йде про надання відповідної виписки або ж чеку про те, що учасником був сплачений обов’язковий гарантійний та реєстраційний внески.

Після того, як користувач виконав всі умови та зареєструвався для участі в аукціоні, він повинен отримати відповідний вхідний квиток та інформаційну картку на конкретний лот. Самі ж торги можуть розпочатися за умови, якщо було подано більше 2-х заявок.

У випадку, якщо ця умова не була виконана, то торги переносяться і будуть проведені потворно вже зі зниженням початкової вартості та з корегуванням деяких інших умов, якщо в цьому є необхідність.

Що таке ПроЗорро

Одне з частих питань новачків в сфері торгів, аукціонів та тендерів полягає в тому, що це за система та для чого вона взагалі потрібна.

Це питання зазвичай виникає після того, як люди дізнаються, що в ПроЗорро не можна зареєструватися та там не публікуються оголошення про проведення торгів.

Насправді, завдання цієї системи полягає в тому, щоб гарантувати прозорість процедури та максимально знизити корупційну складову. 

Основне завдання ПроЗорро – це контроль всіх процедур, починаючи з тендерів та державних закупівель та закінчуючи аукціонами. Основний акцент все ж робиться на державні процедури, коли використовуються бюджетні кошти.

ПроЗорро – це глобальна база даних, де зберігається вся детальна інформація, пов’язана з торгами. 

Для прикладу, це може бути інформація про:

  • Учасників – сюди входить їх назва, сфера діяльності, історія їх участі в торгах й так далі;
  • Пропозиції – в системі є окремий розділ для збереження всіх надісланих заявок від учасників;
  • Переможців – в будь-який момент можна підняти з архівів дані про учасників, яким вдалось стати переможцями в боротьбі за лот.

Вся інформація, що проходить через цю систему, зберігається у відповідних архівах і може в будь-яку хвилину надатися відповідним органам, якщо в цьому буде необхідність. Це один з пунктів, що дає змогу робити всі торги прозорими.

Варто нагадати, що для участі в будь-яких торгах, користувачам доводиться переходити на сайт ПроЗорро, де можна знайти повний перелік акредитованих електронних майданчиків. Цей метод є найбільш зручним і надійним, що дозволяє швидко знайти сервіс для участі в аукціонах, якому можна точно довіряти.

Вся ця інформація знаходиться у вільному доступі і ознайомитися з нею може будь-який користувач.

Related Post

Интернет для бизнеса: как максимально эффективно использовать самый дешевый канал дистрибуции

Любой, открывает свое дело и неправильно оценивает Интернет как платформу для продаж и презентаций, не должен удивляться отсутствию продаж. Вы когда-нибудь замечали, сколько раз в день вы ищете информацию в

Ринок прозорих торгів енергетичними ресурсами

Сучасні механізми торгів енергетичними ресурсами можуть допомогти вам покращити ситуацію та створять всі умови для того, щоб ви могли більш якісно поставитись до певних процесів. У цій ситуації вам варто

Тренды в UI/UX — 2019

1 Мобильный интерфейс на первом месте! По данным Google мобильные версии сайтов наиболее посещаемы, поэтому неудивительно, что мобильный дизайн стал тенденцией. Теперь дизайн сайта начинается с мобильной версии, а десктопная