Телефон

(045) 779 22 58

Почта

[email protected]

Торги з продажу земельних ділянок

Ключовим кроком в економічному становленні нашої держави є передмова аукціону з купівлі-продажу землі, оскільки той факт, що сільськогосподарські землі в Україні складають понад 60% кожного земельного резерву. Приблизно за останні двадцять років власники земельних ділянок не мали права вільно володіти власним наділом землі.

Вони не змогли не тільки підписати договори купівлі-продажу, але й змінити свої земельні ділянки або використати їх як заставу для фінансової організації. Саме через подібні граничні ймовірності ситуація в аграрному секторі дедалі більше погіршилась.

Аукціони з купівлі-продажу землі в Україні почнуть працювати швидше

Новітній законопроект про електронні аукціони з продажу та купівлі землі https://www.uub.com.ua/rus/presscenter/novosti-birzhi/auktsyony-po-zemle-skoro-startuyut-v-ukrayne/ працюватиме з 01.07. 2021 рік. Українці терпляче чекали такого закону досить довго. Це забезпечить як селянам, так і великому сільськогосподарському виробництву високу ймовірність.

Одним із наслідків відсутності ринку землі є зниження перспективних цін на земельні ділянки сільськогосподарського призначення та їх оренду. Останні незабаром буде прийнятним для отримання або передачі в режимі реального часу в системі Prozorro.Sale. Мається на увазі земля, яка перебуває у державній власності. Зараз (до липня) такі аукціони проводяться в УУБ.

Вищезгадана ситуація на ринку земельних відносин була вигідною лише тим, хто зайнятий у підприємництві, звикли працювати на підставі незаконних угод. Шляхом хабарів вони здійснювали незаконний продаж ділянок під завісу довгострокової оренди. І лише ті селяни, які звикли збільшувати кількість продукції без її якості, будуть закриті для продажу землі. У той же час його скасування надасть фермерам право економічно інвестувати в земельні ділянки та отримувати значні доходи, завдяки тому, що вони будуть більш повноправними власниками земельних ділянок. Таким чином, відкриття аукціонів з купівлі-продажу землі кардинально змінить напрямок сільськогосподарського виробництва у відмінне русло. Ісе це свідчить про те, що ринок землі активно развивается, а разом з тим і економіка України.

Related Post

Террария

Достаточно популярная сегодня игра. В ней вы чудесным образом перенесетесь в волшебный мир. Этот проект создан в актуальном в настоящее время жанре песочницы. Мир впечатлит вас яркими красками. У вас

Оригинальные батареи для ноутбуков: стоят ли они того?

Аккумуляторная батарея относится к расходным комплектующим с ограниченным сроком годности. Ресурс АКБ обычно большой, но со временем емкость падает, автономное время работы техники снижается. Поэтому периодически приходится менять аккумуляторы ноутбуков,

Зміни на ринку деревини в Україні

Україна – це багата на природні ресурси країна. 15% її території покрито лісами. Більш ніж 70% загального лісового фонду України знаходиться у власності Державного агентства лісових ресурсів. В ході регулярної