Телефон

(045) 779 22 58

Почта

[email protected]

Січень 2021 року: 5 лідерів закупівель через систему Prozorro

Згідно офіційному пресрелізу Prozorro в січні 2021 року найбільш ефективні державні закупівлі провели 5 замовників. При аналізі та визначення переможців враховувалось досягнення максимальної економії замовником, велика кількість учасників торгів, чесна конкуренція, найвигідніші пропозиції постачальників.

Департамент соціального захисту населення Маріупольської міської ради  

Відділ соцзахисту Маріуполя оголосив тендер на послуги прибирання терміном в 1 рік. В тендері була вказана площа 4 приміщень – 4 000 кв. м. Очікувана вартість робіт – трохи менше 1 000 000 грн. На торгах змагалися 10 потенційних виконавців. Переможцем став учасник, що запропонував послуги прибирання за 649 990 грн за рік. Для замовника – це стало суттєвою економією, приблизно на 33% менше від очікуваної вартості.

Дізнаватися про останні зміни, актуальні новини, інформацію про порядок роботи сервісу Prozorro завжди можна на офіційному сайті Асоціації «Біржові та електронні майданчики»: aeaep.com.ua.

Укрпошта

В минулому році Укрпошта спланувала купівлю дизельного пального, скориставшись рамковою угодою. В результаті відбору були обрані 3 найкращих постачальника, у яких середня ціна пального за 1 літр склала 26-27 грн. Тому відповідно до умов рамкової угоди в січні 2021року в аукціоні прийняли участь тільки 3 учасника. Торги відбувалися за право постачати 250 000 л дизельного пального. Переміг учасник з пропозицією 21 грн 48 коп за 1 літр пального. 

Бердянське медичне об’єднання 

Бердянським медичним закладом проведена закупівля протипожежних дверей з металу. В кількості 8 штук. Розмір різний. Очікувана вартість – 120 000 грн.

Управління освіти Чернівецької міської ради

Управлінням освіти Чернівців був оголошений конкурс на закупівлю 170 000 кг хліба з очікуваною вартістю 4 500 000 грн. В аукціоні приймали участь – 4 конкуруючих підприємства.

Переможець торгів — ФОП Ротар запропонував постачати хліб в такому об’ємі за рекордно низькою вартістю 1 000 000 грн. Але на вимогу замовника не надав офіційної відповіді щодо причин такої низької ціни за хліб. Тому задля уникнення ризику замовник підписав договір на постачання з іншим учасником аукціону – Чернівецьким хлібокомбінатом. Пропозиція виконавця – 2 600 000 грн.

Лікарня інтенсивної терапії міста Павлограда

Лікарнею було оголошено конкурс на закупівлю дезінфікуючих засобів. Очікувана вартість – 70 000 грн. Переможцем стало ТОВ «Фартунат» с пропозицією 16 000 грн.

Подібна аналітика ефективності та визначення найкращих 5 учасників торгів визначаються системою Prozorro в кінці кожного місяця.

Related Post

Ринок прозорих торгів енергетичними ресурсами

Сучасні механізми торгів енергетичними ресурсами можуть допомогти вам покращити ситуацію та створять всі умови для того, щоб ви могли більш якісно поставитись до певних процесів. У цій ситуації вам варто

Курсовые, а также оригинальные дипломные проекты

Любая студенческая работа всегда связана с объемом представленной литературы, ответственным подходом к решению поставленных задач. Вы можете уже сейчас принять решение о заказе у профессионалов курсовой, дипломной работы, или даже

Торговля в системі Prozorro

Офіційний Інтернет-портал Української універсальної біржі, що працює в системі Prozorro, пропонує своїм клієнтам спеціалізовані об’єкти зі зниженою вартістю. На порталі УУБ представлені різні типи власності, а також різні компанії та