Телефон

(045) 779 22 58

Почта

[email protected]

Проведення онлайн торгів на біржах електронного майданчика ДП «ProZorro.Продажі»

Кожна людина, підприємець, чи компанія може вільно та безперешкодно купити та продати власні ресурси, продукти чи послуги через аукціони 44 бірж системи державного підприємства «Прозорро.Продажі». З 2016 року створюються та проводяться різноманітні електронні аукціони, яких було понад 341 000. Усі вони успішно завершуються та приносять прибуток, загальна сума яких складає 41 мільярд гривень. Цікаво знати, що електронний майданчик регулярно віддає частину коштів до державного бюджету, поповнюючи його запаси.

Які можливості надає електронна система для кожного свого учасника?

Усе, що знаходиться на просторах електронного майданчика, зроблено для зручного та прозорого користування кожним учасником:

  1. Швидкість та зручність. Інтерфейс сайту uub.in.ua розроблений так, аби новий користувач електронної системи зміг знайти усе необхідне для нього. Реєстрація проходить через офіційний сайт «Прозорро.Продажі» та лише за кілька хвилин, після яких відразу ж можна подавати заявки на участь в аукціонах. Щодня на 44 біржах системи публікується сотні нових оголошень торгів. Та аби людина з легкістю змогла знайти потрібну категорію, працівники біржі розробили зручні універсальні фільтри.
  2. Доступність. Кожен користувач сайту, навіть якщо він не пройшов процедуру реєстрації, може вільно переглядати усю інформацію та документацію системи, аби усе було максимально прозоро. Винятком є лише особиста інформація кожного учасника – вона є закритою. Також користувачі можуть стежити за перебігом будь-якого аукціону. Часто так можуть робити волонтери, преса, чи представники різних компаній.
  3. Актуальність та офіційність. Уся інформація з кожного нового оголошення про торги перевіряється через офіційні Інтернет-джерела, аби уникнути шахрайства та брехні. Крім того, статистичні й інші дані у системі регулярно оновлюються, аби інформація завжди була актуальною. Також результати кожного аукціону публікуються на головній сторінці.
  4. Безпечність. За усіма діями учасників на сайті стежать спеціальні працівники. Вони дивляться, аби ніхто не порушував правил регламенту та діяв згідно з українським законодавством. Крім того, вони дивляться, аби під час торгів не виникало проблем між конкурентами. Також для того, щоб усе було максимально чесно, результати та переможця онлайн аукціону визначає автоматична система. Тому ніхто не зможе якимось чином вплинути на результати торгів.

Related Post

Земельні торги на Україні

Дуже скоро українська влада введуть в дію земельні торги. Аукціони вже вступлять в силу з 1 липня, коли кожен зможе розпоряджатися своїми ділянками землі на юридичних підставах. Зараз вже багато

Тренды дизайна 2020-го

Мир дизайна находится в постоянном движении. То, что сегодня считается стильным и ультрасовременным, завтра может оказаться устаревшим и неактуальным. О том, какие тренды дизайна ждут нас в 2020 году, рассказали эксперты — креативный директор AtticSalt Рани Сьюис и сооснователь Tank Design Джефф

Електронний формат проведення торгів арештованим майном

Сучасний формат проведення торгів арештованим майном може допомогти вам отримати потрібні товари на найбільш вигідних умовах. Тому вам варто звернути певну увагу на цю систему торгів та почати аналізувати все