Телефон

(045) 779 22 58

Почта

[email protected]

Чому публічні аукціони з продажу деревини вигідні для бізнесу

Високий рівень корупції та зловживань на ринку деревини призвів до того, що більша його частина знаходиться в тіні. Це створює певні ризики для учасників, оскільки завжди є ймовірність співпраці з недобросовісним постачальником та втратити кошти або отримати проблеми з законом.

Щоб вивести ринок із тіні у 2020 році уряд запустив пілотний проект, в рамках якого деревина має продаватися через публічні аукціони системи Прозорро. Торги проводяться на електронних майданчиках, таких як Українська енергетична біржа. Більш докладно про особливості проведення онлайн аукціонів можна дізнатися за посиланням: https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/kupiti-pilovnik-duba-za-vigidnimi-tsinami-na-majdanchiku-tb-ueb/.

Бізнес оцінив торгівлю деревиною через публічні аукціони

Час, коли бізнес віддавав перевагу нелегальним схемам, проходить. Деякі постачальники та покупці деревини зіткнулися з несумлінним партнерством та втратили чималі гроші через шахрайство, зловживання в цій сфері. Тому ініціатива Уряду щодо торгівлі деревиною через публічні аукціони багато хто сприйняв з ентузіазмом.

Минуло менше року після запуску пілотного проекту, але вже можна зробити висновок, що торгівля на акредитованих електронних майданчиках Prozorro приваблює багатьох. І на це є свої причини:

  • зважене ціноутворення;
  • чесні, прозорі умови;
  • відсутність зловживань і корупційної складової;
  • мінімальні ризики;
  • рівні умови для всіх.

Покупці отримали можливість торгувати без посередників з найбільшими лісгоспами країни, які постачають широкий асортимент якісної деревини. Продавці у свою чергу отримали можливість вийти на нові ринки та знайти нових клієнтів з різних куточків України.

Як взяти участь в публічних аукціонах

Взяти участь у публічних аукціонах може кожен, хто зареєструвався на акредитованому майданчику Прозорро. Це приватні особи, вітчизняні чи іноземні компанії. На даний момент законодавство зобов’язує проводити через публічні аукціони угоди, сума яких більша 200 тис. грн, або обсяг більше 150 кубів. Але виставляти свої лоти можуть й постачальники, обсяг та сума лотів яких нижче зазначених обмежень. У цьому випадку торгівля буде проходити за спрощеною схемою.  

Related Post

Категорії з торгами на сайті УУБ

Українська універсальна біржа – це один з популярних електронних майданчиків, що має досить серйозний попит серед звичайних користувачів. Для того, щоб отримати доступ до самих оголошень, користувач повинен пройти реєстрацію.

Интернет для бизнеса: как максимально эффективно использовать самый дешевый канал дистрибуции

Любой, открывает свое дело и неправильно оценивает Интернет как платформу для продаж и презентаций, не должен удивляться отсутствию продаж. Вы когда-нибудь замечали, сколько раз в день вы ищете информацию в

Електронні торги деревиною

На даний момент діє досить цікавий механізм торгівлі деревиною, котрий вже встиг стати популярним та може потенційно принести вам максимально цікаві результати. Варто просто більше уваги приділити йому та спроубвтаи